Endodoncja Endodoncja

Endodoncja

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe zębów, to leczenie chorób miazgi zęba oraz powikłań z tym związanych. Polega ono na usunięciu zainfekowanej tkanki z kanałów zęba, ich odkażeniu a następnie wypełnieniu odpowiednim materiałem.

Nasi lekarze zajmują się leczeniem kanałowym już od ponad 20 lat. Zdobyte w tym czasie wiedza i doświadczenie są wynikiem nie tylko lat spędzonych przy fotelu, ale także efektem systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych na licznych szkoleniach, kursach i sympozjach naukowych.

Leczenie kanałowe w naszym gabinecie przeprowadzane jest zawsze pod mikroskopem, co dodatkowo zwiększa precyzję działania lekarzy. Ponadto najczęściej jest ono wykonywane w całości już na jednej wizycie, co pozwala zaoszczędzić cenny czas naszych pacjentów.

Wysoka jakość wykonywanych usług pozwala nam od lat cieszyć się zaufaniem zarówno ze strony naszych pacjentów, jak i współpracujących z nami lekarzy, którzy nie wahają się kierować do nas swoich najtrudniejszych przypadków.

powrót Powrót