Lek. dent. Mariusz Piotrowski

Mariusz Piotrowski
Mariusz Piotrowski jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
(1990-1995). Specjalizację ze stomatologii ogólnej otrzymał w 1999 roku.

Od 2000 roku był współwłaścicielem mieszczącego się w Krakowie Centrum Periodontologiczno-Endodontycznego GLOBUS aż do jego rozwiązania w 2018 roku.

Obecnie jest założycielem i współwłaścicielem Dental Space, w którym zgodnie z zainteresowaniami medycznymi zajmuje się endodoncją i implantologią.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), międzynarodowych organizacji implantologicznych DGOI i ICOI, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego (ESE).

Uczestnik wielu konferencji i szkoleń zarówno krajowych, jak i zagranicznych z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej oraz implantologii ( Lizbona, Barcelona, Wiedeń, Goteborg, Stockholm, Berlin).

Kontynuację szkolenia podyplomowego z zakresu implantologii podjął na Uniwersytecie W. Gethego w Frankfurcie nad Menem ( w latach 2009-2010) oraz na Uniwersytecie Nowojorskim (New York University College of Dentistry), gdzie ukończył dwuletni program edukacyjny z zakresu implantologii: Implant Continuum Education NYU & OSIS & CEIA Advances in Implantology and Oral Rehabilitation ( w latach 2010-2011).

Doktor Piotrowski ukończył liczne kursy doszkalające m.in na Uniwersytecie Uppsala w Szwecji oraz na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, pod okiem znanych światowych implantologów i endodontów.

Wolny czas najchętniej spędza w towarzystwie rodziny biegając na nartach, jeżdżąc na rowerze czy uprawiając turystykę górską. Największą jednak satysfakcję daje mu nurkowanie.
powrót Powrót